Jdi na obsah Jdi na menu
 


WEB-KAMERA - porucha

3.2.2012 - dosud z nezjištěné příčiny se nelze připojit na WEB-server Nakléřov. Dnes byl na kótě i ISP, těm vše maká sice prý statika jim odpravila napájecí vyhybku, ale jinak i já se dostanu do svého routeru, tak snad to bude zase jen zdroj... děkuji za přízeň a budeli lepší počasí zajedu a opravím....

12.11.2011 - opět se podařilo obnovit web-kameru,    snad tato vydrží delé...přístupy jsou stále stejné jak online tak i FTP (viz starší článek).

 17.8.2011 - WEB-KAMERA - dočastně MIMO PROVOZ (úder blesku)

 Od minulého týdne je nedostupná webová kamera, která byla zničená zřejmě úderem blesku. Tato přežila i vítr o rychlosti cca 90km/h - byl tu i rychlejší! Radostnější zpráva je ta, že video-server funguje, alespon na první pohled se to tak jeví!

Obracím se na všechny,  neválí-li se někomu něco doma obyčejná kamera s video-výstupem, případně IP-kamera - nemusí to mít bůhví jaké rozlišení.. případně odkoupím za nějaký rozumný peníz. předem děkuji i za odkázání tím správným směrem. Budu se snažit kameru zprovoznit v co nejkratším čase. S pozdravem amatérský meteorolog Eda.