Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pozvánka na 4. Adventní Radioamatérský Potlach

8. 11. 2010

Vážený příteli – Vážená přítelkyně

DR OM, YL, XYL atd. ,

 ústečtí OM OK1SNR, OK1JST, OK1JFP, OK1NUN a další Tě zvou na

 

ARP

 

4.Adventní Radioamatérský     

 

Potlach

 

Setkání se koná dne 4.12.2010 od 14.00  tradičně opět v restauraci SKP v Ústí nad Labem. (Mikuláš tentokrát nebude, ale lze si dát kuláš.) 

A co s sebou: dobrou náladu, historky, novinky a drby pro kamarády, všechno s čím se můžete pochlubit! Bude k dispozici projektor a notebook pro čtení z CD, DVD i USB flash. 

 

Co se bude dít ?

 

1.     Zpráva o miniexpedici na maják v 9A

2.     Měření útlumu koaxiálních kabelů

3.     Vaše příspěvky – nabídněte!!!

 

I stoleček prostři se na miniburzu nebude problém.

 

 

A kde že to je ?

 

GPS Loc: 50°40'36.938"N, 14°2'17.907"E

 

Autem:

Ústí nad Labem - Severní Terasa, od kruhového objezdu u Hypernovy směr na Krásné Březno a druhá (před tím je ještě jedna se zákazem odbočení, ale se nepočítá, neboť jsi disciplinovaný řidič) odbočka vpravo Tě zavede přímo na parkoviště. Pokud pojedeš od Krásného Března – Směr Dobětice – Severní terasa - do Stříbrnické ulice a odbočíš na 1 odbočce vlevo na viditelné velké parkoviště. Na obrázku modře vyznačené. 

ČSD a MHD:

ČSD Hlavní nádraží – projde se uličkou V jirchářích a najde se stanice trolejbusu č. 55 (stanice u cukrárny Barborka) nebo kousek na náměstí a tam na č 52 Směr je Severní Terasa. Výstupní stanice Elba (55) nebo Orlická(52). Tepličáci mohou použít linku 127 a z konečné (nemocnice) dojít pěšky – 10 minut - nebo jet jednu stanici výše uvedenými trolejbusy (což se prodraží a asi nekoupíte jízdenky než u řidiče). Ti co přijedou na ČSD Ústí nad Labem západ, doběhnou k autobusovému nádraží (300m) a postupují stejně jako uvedení výše (52,55). Pro chodce je to 3,2 km, při zakufrování více. Od ČSD Ústí nad Labem Sever použijte linku č.5 do stanice Orlická J

 

Letadlem:

Sportovní letiště v Úžíně a pak si objednejte taxi. Když máte na éro, na drožku zbude taky. J

Případné dotazy směrujte na ok1nun@volny.cz nebo na převaděči OK0T na OK1VM

Těšíme se na Vás